Ida - Viru Trade OÜ

Firmast

Pakume nii teenuste täispaketti alates projekti kooskõlastamisest kuni täislahendusteni. Suudame teostada kõiki A-pädevuspiirkonna elektritöid.

IDA-VIRU TRADE OÜ on 2005. aastal asutatud firma, mis alates 2006. aastast on spetsialiseerunud elektritöödele. Meie põhitegevusalaks on elektrisüsteemide projekteerimine, rajamine ja rekonstrueerimine. Meie klientideks on nii ehitusettevõtjad, korteriühistud kui eramuomanikud. Pakume nii teenuste täispaketti alates projekti kooskõlastamisest kuni täislahendusteni. Suudame teostada kõiki A-pädevuspiirkonna elektritöid. Meie tugevuseks on suurte-projektide juhtimisel saadud kogemused. Kogenud ja professionaalsete projektijuhtide abil tagame elektripaigalduste kvaliteedi ja suudame oma klientidele pakkuda terviklikke lahendusi.

Peame oluliseks säästa oma klientide aega ning pakkuda neile täisteenust koos projekteerimisest ning töödeks vajalike kooskõlastuste saamise, normdokumentidele vastavate mõõtmiste läbiviimise ning täieliku tehnilise dokumentatsiooni koostamisega. Pakume oma töödele garantiid ja hooldustöid.

MISSIOON

Olla üks ja ainuke Eesti elektritööde kompetentsi välisturgudele eksportiv ettevõte koondades oma ala parimad spetsialistid pakkudes innovaatilist ning professionaalset teenust läbi ühtse usaldusväärse ja tunnustatud kaubamärgi.

Meie eesmärk

Meie eesmärgiks on tagada meie poolt teostatud elektripaigalduste häireteta töö paljude aastate jooksul ning klientide täielik rahulolu.

Meie väärtused

placeholder

Kõrge kvalifikatsiooniga töötajad

Disaini ja hankimise valdkonna kõrge kvalifikatsiooniga personal, mis rangelt valib usaldusväärsed tootjad ja pakub nõustamisteenuseid, et valida nõuetekohaselt vajalikke osi ja komponente, mis vastavad meie klientide nõuetele ja ootustele.

placeholder

Meie partnerid

Meie ühiste huvide huvides teeb tihedad partnerid osade ja komponentide tootjatega, aga ka meie klientidega, kes on meie lähedased.

placeholder

Logistika

Soodne geograafiline asend, mis aitab kaasa kaupade logistika voogude optimeerimisele, tarnekuupäeva ja tellimuste maksumuse vähendamisele ning võimaluse meie spetsialistide kiireks saabumiseks kõigile tootjatele ja kõikidele meie klientidele kõikide probleemide tõhusaks lahendamiseks.

00
Laod
00
Ettevõted
00
Objektid
00
tööaastad